Vila në Ibiza | Shtëpi dhe vila me pishinë me qira dhe shitje në ishullin e Ibiza.

Jetoni përvojën e përsosur të Ibiza

Jetoni përvojën e përsosur të Ibiza

Gjeni copën tuaj të parajsës midis përzgjedhjes sonë të vilave në Ibiza

Vila me qira në Ibiza

Ne jemi të përkushtuar për të gjetur vilën tuaj ideale për pushime në Ibiza.

Zgjidhni midis zgjedhjes sonë të vilave luksoze me pishinë ose fincas tipike me shpirt, secila prej vilave në portofolin tonë janë zgjedhur me kujdes dhe ofrojnë të gjitha llojet e komoditeteve.

Jug

-

San José

10

5

5

Shto te Te preferuarat Hiq nga Preferencat

Veri

-

San Juan

10

5

6

Shto te Te preferuarat Hiq nga Preferencat

qendër

-

Santa Gertrudis

8

4

3

Shto te Te preferuarat Hiq nga Preferencat

Jug

-

San José

10

5

6

Shto te Te preferuarat Hiq nga Preferencat

Ibiza, Ishulli i bardhë

Plazhe të bukura me ujëra bruz dhe shkëmbinj të thepisur, fshatra piktoresk, një gastronomi e shijshme dhe disa nga klubet më të famshme në botë. Ibiza është e gjitha kjo dhe shumë më tepër. Trashëgimia e saj kulturore që rezulton nga shkëmbimi i kulturave të ndryshme që përbëjnë historinë e tij, Punike, Romake, Fenikase ... e ka kthyer këtë ishull të vogël Mesdhetar në një referencë botërore.

Pra, pse të shijosh Ibiza vetëm gjatë verës? Pavarësisht nëse janë Krishtlindje, Java e Pashkëve apo ndonjë kohë tjetër e vitit, familjet mund të shijojnë një sërë aktivitetesh në bregdet falë klimës së butë dhe bollëkut të ditëve me diell.

Nëse keni nevojë për këshilla se ku të qëndroni, thjesht plotësoni formularin ose telefononi.
Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të gjeni vilën perfekte dhe të zbuloni Ibizën autentike.

Regjistrohu për tonë Newsletter

Pasuri të paluajtshme në Ibiza

Pavarësisht se është i famshëm për jetën e natës dhe vendet e modës, Ibiza është shumë më tepër sesa plazhet dhe klubet. Ishulli ofron vende magjike dhe të mrekullueshme, një ambient të pandotur dhe një cilësi të shkëlqyeshme të jetës vetëm disa orë fluturim nga çdo vend në Evropë.
Ibiza është vendi i përsosur për të pasur një shtëpi.

Shikoni listat tona të vilave për shitje, apartamenteve dhe projekteve të zhvillimit të tokës në Ibiza

revistë
Përditësimi 17 nëntor 2021 Aktualisht kuadri ligjor në Spanjë nuk përcakton detyrimin e vaksinimit dhe vendos një kufizim për të pavaksinuarit, siç është vendosur tashmë.
covid-19-i madh
16 nëntor 2021 Për momentin në Ibiza dhe Formentera ka 266 persona
disko-ibiza-hapje
Kufizimet në Ibiza dhe Formentera për shkak të koronavirusit Covid-19 janë hequr si
apartament-me-qira-afat-gjata-në-ibiza
Që nga fillimi i pandemisë së koronavirusit covid-19, më shumë njerëz po mësohen
Superjaht-ibiza
Një statut i superjakteve në arkipelagun Balearik është mundësia më e mirë për të provuar disa
revistë
Përditësimi 17 nëntor 2021 Aktualisht kuadri ligjor në Spanjë nuk përcakton detyrimin e vaksinimit dhe vendos një kufizim për të pavaksinuarit, siç është vendosur tashmë.
16 nëntor 2021 Për momentin në Ibiza dhe Formentera janë 266 persona të infektuar me koronavirus covid-19. Ky është numri më i lartë i rasteve aktive të virusit
Kufizimet në Ibiza dhe Formentera për shkak të koronavirusit covid-19 hiqen ndërsa situata epidemiologjike në Ishujt Balearik përmirësohet. Klubet Ibiza do të mund të hapen
Që nga fillimi i pandemisë së koronavirusit covid-19, më shumë njerëz po mësohen të punojnë nga shtëpia dhe ndërsa distancimi social është ende në fuqi dhe shumë vende kanë
Një statut i superjakteve në arkipelagun Balearic është mundësia më e mirë për të provuar disa nga peisazhet më të bukura në detin Mesdhe. Dhe chartering një jaht me motor ekuipazhit
Ndërsa qindra evropianë demonstrojnë në rrugë kundër qeverive të tyre për vendosjen e kufijve, të cilët edhe një herë i mbyllin ata në shtëpitë e tyre me mundësinë e shkuarjes

Vila luksoze ekskluzive në Ibiza me pamje nga deti

Vila fantastike në stilin minimalist në Ibiza

Vila bukur moderne dhe me stil ne Ibiza

Vila Bashkëkohore Në Ibiza

YourIbiza

Asgjë nuk i mposht njohuritë tona lokale të vërteta për Ibiza.

Ne jemi të përkushtuar për të gjetur vilën tuaj ideale për pushime në Ibiza.
Zgjidhni midis zgjedhjes sonë të vilave luksoze me pishinë ose fincas tipike me shpirt, secila prej vilave në portofolin tonë janë zgjedhur me kujdes dhe ofrojnë të gjitha llojet e komoditeteve.

Na telefononi për ndihmë, tarifat më të mira dhe shërbimin e portierit.

Vila në Ibiza | Shtëpi dhe vila me pishinë, me qira dhe shitje në ishullin e Ibiza.

Përzgjedhja e vilave me qira

Luks

Minimalist

fincas

klasik

Pasuri të paluajtshme në Ibiza

Vila

Apartamente

tokë

Vila të veçuara

Blog, Revistë, këshilla për Ibiza

Përditësimi 17 nëntor 2021 Aktualisht kuadri ligjor në Spanjë nuk përcakton detyrimin e vaksinimit dhe vendos një kufizim për të pavaksinuarit, siç është vendosur tashmë.
covid-19-i madh
16 nëntor 2021 Për momentin në Ibiza dhe Formentera ka 266 persona
disko-ibiza-hapje
Kufizimet në Ibiza dhe Formentera për shkak të koronavirusit Covid-19 janë hequr si
apartament-me-qira-afat-gjata-në-ibiza
Që nga fillimi i pandemisë së koronavirusit covid-19, më shumë njerëz po mësohen
Superjaht-ibiza
Një statut i superjakteve në arkipelagun Balearik është mundësia më e mirë për të provuar disa

NA KONTAKTONI

Një problem u zbulua në formularin e mëposhtëm. Dorëzimi i tij mund të rezultojë në gabime. Ju lutemi kontaktoni administratorin e faqes.

Contact Info

Qiratë sipas zonës

Jug

 • Es Cubells
 • Cala Jundal
 • San Hoze
 • Cala Conta
 • Cala Bassa
 • Shën Jordi

Lindja

 • Ibiza
 • Santa Eularia
 • Talamanca
 • Jezu
 • San Carlos
 • Es Canar

Perëndimi

 • San Antonio
 • Cala Salada
 • Santa Ines
 • San Mateu
 • Cala Gracio

qendër

 • S. Gertrudis
 • San Rafael

Veri

 • San Miguel
 • San Vicente
 • San Juan
 • San Lorenzo
Безымянный-1_Монтажная область 1_Монтажная область 1_Монтажная область 1_Монтажная область 1_Монтажная область 1_Монтажная область 1_Монтажная областа 1 1

Ky website përdor cookies për të siguruar që ju të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit.